R73uwpm5iw9p0nvomxnbgbg6q55lr4hh

Серед комплексних досить складних мінеральних добрив особливої уваги заслуговує нітроамофоска. Добриво має вигляд гранул, в складі яких є тільки NPK та мікроелементи. За рахунок використання нітроамофоски є можливість покращити процес живлення рослин, підвищити показники врожайності, вирішити проблему, яка пов’язана із кислотністю ґрунтів та наситити його необхідними макро- та мікроелементами. Особливість цього мінерального добрива полягає в тому, що його можна використовувати не тільки у період підживлення, але і під час передпосівної культивації або ж на етапі посіву основних сільськогосподарських культур.

Мінеральне добриво нітроамофоска та його основні переваги

Розглядаючи всі комплексні мінеральні добрива, особливу увагу варто звернути на нітроамофоску, яка має досить велику кількість переваг. До них відносяться наступні:

  • велика користь не тільки для захисту та росту сільськогосподарських рослин, але йде ґрунту, так як є можливість вирівняти показники кислотності;
  • однаковий вміст макро- тамікроелементів у кожній гранулі;
  • забезпечення рівномірності внесення добрива та збалансованість кожного із компонентів;
  • якщо здійснювати максимально правильне використання, є можливість збільшити показники врожайності приблизно до 70 %;
  • висока розсипчастість при внесенні у ґрунт та відсутність сегрегації під час подальшого зберігання.

Під час активного використання нітроамофоски є можливість накопичити у землі найнеобхідніші елементи живлення. У подальшому це буде відображатися максимально якісно на післядії на кожну сільськогосподарську культуру. Вартість на нітроамофоску є доступною для кожного потенційного покупця.

Якщо розглядати використання нітроамофоски, то застосовувати її можна на будь-якому типу ґрунту під час удобрення різноманітних сільськогосподарських культур. Максимально високі показники можна отримати під час її використання на ґрунті, який має рівень PH менше ніж 6,5. Якщо використовувати нітроамофоску на ґрунтах, які мають високі показники кислотності, то під час її внесення буде формування ефект локального розкислення. Якщо розглядати період дії, коли починає працювати мінеральне добриво, то рівень PH поступово нормалізується і складає 7,0, що можна віднести до гарних показників кислотності для сільськогосподарських культур.

Висновок: Використовуйте нітроамофоску, і отримайте більші врожаї!