Zroshuvalni Mashyny Western Okupayutsya Za Period Finansuvannya

Про це розповідають у компанії «АМАКО Україна».

«У нас 1400 га землі, під зрошенням Western — 165 га, — зазначає директор ПСП «Садове» Херсонської області Анатолій Власенко. — В основному вирощуємо зернові, олійні культури. Наприклад, на цьому полі минулого разу сіяли озиму пшеницю, зібрали 6 т/га, хоча можна було б і більше отримати. Провели всього один полив. А без зрошення мали 3-3,5 т/га. Після цього посіяли соняшник. Теж зрошуємо. А якщо погода дозволить, то ще й озимий ріпак посіємо.Машину Western ми поставили 3 роки тому, і за цей час вона вже давно окупилася».

Компанія «АМАКО Україна» пропонує зрошувальні системи Western, які мають конкурентну ціну, фінансування під 0% на 3 роки та завжди є в наявності. Це дозволяє окупити їх за період фінансування. Окупність систем зрошення Western при цьому складає 2-3 роки.

«Зрошувальні системи Western також передбачають внесення рідких добрив із поливною водою, що наразі є актуальним для наших аграріїв», — додає керівник департаменту зрошення «АМАКО Україна» Олександр Морозов.

Керівник ПСП «Садове» розповідає, що отримали багато пропозицій щодо зрошувальних систем, але найкращі умови запропонували в «АМАКО Україна».