Vinnytskyj Elevator Obyednaye Interesy Fermeriv Regionu Ta Mizhnarodnyh Trejderiv

Про це AgroPortal.ua повідомила керівник центрального офісу агрохолдингу та елеваторного напрямку «Епіцентр Агро» Світлана Нікітюк.

Впродовж двох років, відколи розпочалася друга реконструкція та будівництво 3-ї черги Вінницького елеватора, побудовано ще 18 нових великих силосів, 4 сушарки Feerum та додаткові залізничні колії.

«Всього наразі на Вінницькому елеваторі 34 силоси тривалого зберігання та 21 силос тимчасового зберігання зерна, 7 потужних сушарок і можливість відвантажувати по 2 маршрутних состави кожної доби. Одночасні потужності зі зберігання зерна виросли до 375 тис. т. На підприємстві в кілька разів збільшились можливості з приймання, доробки та відвантаження зерна», — розповідає Світлана Нікітюк.

Підприємство оснащене найсучаснішою лабораторією з точним вимірювальним обладнанням, яке досконально визначає всі показники зерна.

Світлана Нікітюк додає, що поява на Вінницькому елеваторі другого тепловозу з правом виїзду на залізничну станцію зробить більш ефективними подачу та завантаження вагонів — збільшить продуктивність і швидкість відвантаження зерна.

«Елеватор виконуватиме роль хабу — майданчика, де власники й покупці зерна зможуть укладати угоди з продажу продукції, а «Епіцентр Агро» та Вінницький елеваторний хаб здійснюватимуть його якісну доробку та швидку маршрутну логістику від елеватору до порту», — зауважує Світлана Нікітюк.

Більш детально про структуру і роботу Вінницького елеватора можна дізнатися під час форуму Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 «SMART» ЗБЕРІГАННЯ


Для довідки: форум Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 «SMART» ЗБЕРІГАННЯ відбудеться 17 вересня на Вінницькому елеваторі «Епіцентр Агро». У рамках програми форуму відбудеться конференція «Елеватор», діалогова та демонстраційна панелі за участі представників (топ-менеджмент, фахівці) елеватора; діятиме виставкова зона; гарантовано ефективний нетворкінг та розважальна програма.

Організатор: ProAgro Group.

Генеральний партнер: «Епіцентр Агро».