John Deere 8310r

(096) 777-55-11

John Deere 8310R – високопродуктивний трактор американського виробництва. Не дивлячись на бюджетне позиціонування, ця модель чудово виглядає на тлі старших машин важкого класу. І це не дивлячись на невисоку потужність і просту конструкцію. До того ж, даний трактор вже не випускається, і все ж, він як і раніше досить затребуваний на світовому ринку.

Запорукою успіху John Deere 8310 R являються перевірені роками технічні рішення, багата комплектація, стильний і впізнаваний дизайн, висока прохідність, компактність і маневреність.

Трактори John Deere 8310R характеризуються надійністю та ефективністю, які були успадковані від популярної серії 8030. Нова лінійка відрізняється також збільшеною продуктивністю двигуна, паливною економічністю, а також більш удосконаленою системою управління.

Універсальність і керованість. Комфорт і надійність. Висока продуктивність і низькі експлуатаційні витрати. Трактор 8310R – це ідеальний вибір для фермерів і підрядників, які цінують свій час.

Опис і призначення

John Deere 8310 R призначений в основному для сільськогосподарських робіт, а саме для культивації та боронування, підгортання і орання грунту. Техніка добре пристосована для складних робіт, таких як передпосівна підготовка цілинного грунту, посів зернових та овочевих культур, навантаження і вивантаження важких предметів.

Крім того, потенціал трактора можна використовувати в будівельній сфері – наприклад, при розтягуванні і переміщенні важких бетонних конструкцій, а також в комунальному господарстві. І все ж, основна сфера застосування трактора John Deere 8310 R – це аграрний сектор, і для цього у нього є все необхідне навісне обладнання. Техніка заслужила високий рівень довіри серед державних структур, а також приватних підприємців, що вважають за краще отримувати прибуток від оренди своїх тракторів. Трактори John Deere серій 8310R демонструють чудові показники ефективності із загальним ККД до 93%. Компактна система охолодження відрізняється чудовим обдувом без обмежень. Двигуни об’ємом 9,0 л мають кращі показники крутного моменту і економічності практично при будь-яких умовах.

Інтеркулер повітряного типу служить для зниження температури повітря, що надходить у впускний колектор, а також для зменшення тиску і температури в процесі згоряння палива, що сприяє більш надійній роботі двигуна. Система приводу вентилятора Vari Cool служить для точного контролю частоти обертання вентилятора відповідно до потреб системи охолодження, що допомагає забезпечити максимальну ефективність роботи двигуна і заощадити паливо.

На траткорах серії 8310R встановлена ​​система зв’язку між машинами JDLink яка поєднує вбудовану систему машини CANBUS із супутниковим позиціонуванням і бездротовим зв’язком, що дозволяє дистанційно оптимізувати продуктивність тракторів і виявляти потенційні проблеми, перш ніж оператор встигне їх помітити. Система безперервно збирає і передає дані для моніторингу машини, дистанційного обслуговування і діагностики.

Використовуючи інфраструктуру JDLink, система віддаленого доступу до дисплея John Deere дозволяє керівництву господарства і дилерам дистанційно допомогти операторам з налаштуванням трактора, а також робочого обладнання ISOBUS – майже як так, якби Ви самі були в кабіні. Це сприяє більш швидкому обслуговуванню і максимально безвідмовній роботі.

Гідравлічна система, яка використовується на тракторах серії 8310R, надає рівно стільки потужності, скільки необхідно в потрібний момент. Система може включати до шести селективних контрольних клапанів в задній частині і до двох в передній, які забезпечують потужність до 321 л / хв для приводу самого великого устаткування, а в економічному режимі на знижених оборотах – 227 л /хв при 1500 об / хв.

Передня і задня навіски сумісні з iTEC для повного управління робочим обладнанням. Електронні датчики передають інформацію на модуль управління навішеннями для здійснення миттєвих і точних коригувань.

Потужна передня навіска суттєво збільшує продуктивність завдяки об’єднанню кількох операцій, що дозволяє швидко здійснити переналагодження з однієї сільськогосподарської операції на іншу. Будь то будівництво, прокладання доріг, лісове господарство, снігоприбиральні або комунальні роботи – з трактором John Deere 8310R робота з важкими вантажами стає простим завданням.

Всі ці властивості трактора серії 8310 R ще раз підкреслюють, що дана модель стала ще одним кроком компанії  John Deere у створенні агрегата, що максимально близько відповідає різнобічним потребам сільгоспвиробника.

 

Характеристики

 • рік випуску 2011
 • повний капітальний ремонт двигуна, коробки передач липень 2020 року
 • номінальна потужність 310 к.с.
 • максимальна потужність 350 к.с.
 • двигун John Deere 9 літрів
 • коробка PowerShift (16 вперед і 5 назад)
 • кількість гідровиходов: 4 пари.
 • тяговий брус, задня навіска IV категорії.
 • гідравлічний насос 227,1 л / хв.
 • вантажі на задніх колесах 625 кг + 125 кг
 • вантажі передні 1000 кг
 • жорсткий міст 1500, пневмогальма
 • GPS навігація (антена Star Fire 3000 c сигналом SF1)
 • передні колеса 600/70 R30
 • задні колеса 710/70 R42
 • спарка на передні і задні колеса.
 • стан ідеальний.
 • гарантія 1 рік

Купити трактор John Deere 8310R можна як за безготівком перерахунком, так і готівкою. Всі деталі за телефоном:  (096) 777-55-11.

Ціна: 111 700$