Магнитные бури в июне 2020

Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця опублікувала прогноз магнітних бур на червень.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, серйозних магнітних бур поки не прогнозують, метеозалежні  можуть розслабитися.

Прогноз магнітних бур на червень 2020:

У найближчі дні – кінець травня і початок червня – коливань не буде, магнітосфера буде спокійною.

В період з 31 травня по 24 червня, відповідно до прогнозу фізиків, магнітосфера також буде спокійною.

Зазначимо, прогноз магнітних бур не точна наука, все ще може змінитися, тому НАРОДНА ПРАВДА  стежитиме за повідомленнями фізиків.

Пам’ятайте, щоб залишатися в тонусі і мінімізувати негативний вплив магнітних бур, фахівці радять в цей період дотримуватись простих порад: уникати стресових ситуацій і надмірних навантажень — як фізичних, так і емоційних.

Snymok2 Jpg 063191 J6fniant

Snymok Jpg 454698 Fv4oj4gq

Нагадаємо, відомий український політик Геннадій Москаль втратив свідомість в прямому ефірі через погодні перепади. Москаль зізнався, що дуже метеозалежний, і через стрибки  погоди в нього різко впав тиск. Екс-чиновника відвезли додому після події.

Цікаво, що останнє затемнення Сонця сталося 26 грудня 2019 року. Сонячна тінь пройшла над численними архіпелагами Індонезії майже вздовж екватора Землі, в тому числі над найбільшими островами архіпелагу — Суматра і Калимантаном.  Напівтінь затемнення (набагато більш широка область, у якій Сонце виглядає закритим не повністю, а частково), своєю нижньою частиною пройшла над Австралією, а верхньою частиною на південь Євро-азіатського континенту. У мережі показали вражаючі фото цього затемнення.