Похудеть на 20 килограммов: простая и действенная диета

Як швидко, ефективно, без шкоди для здоров’я схуднути не зморюючи себе виснажливими дієтами та постійними заборонами?

Це чи не найголовніше питання, яке здають собі жінки коли приймають рішення боротися із зайвою вагою. Такий спосіб є. Agroday розповідає простий рецепт.

Схуднути на 20 кілограмів вам допоможе супер дієта. Головна особливість її полягає у нормалізації ваги завдяки низькокалорійним продуктам, які мають у своєму складі різноманітні мінерали та вітаміни, що вкрай потрібні організму для забезпечення нормальної життєдіяльності.

Так отримуючи низькокалорійні продукти, організм повністю змінюється всього за місяць. Він починає використовувати енергію, що міститься у жировій тканині. Ще однією важливою умовою є вживання їжі два рази на день.

Тобто, в перші чотири дні дієти необхідно виключити вечерю. У наступні два відмовитись від обіду, а у треті відмовитися від вечері. Зазначену черговість прийомів їжі можна дотримуватись постійно.

Важливо також не забувати, що низькокалорійна дієта не означає повну відмову від їжі. Навпаки, харчування має бути раціональним та збалансованим, спрямованим на допущення появи відчуття голоду.

За таких умов, через місяць ви зможете скоротити обсяг спожитої їжі на 20% за рахунок зменшення розміру шлунку. Відчуття голоду не буде вас турбувати, апетит зменшиться, як наслідок зменшиться кількість вжитих продуктів.

У результаті за пройденого курсу дієти, ви втратите 20 кілограмів, які в подальшому не повернуться, а результат закріпиться на тривалий термін.

Нагадаємо, введення до свого раціону харчування продуктів, які впливають на роботу генів допоможе подовжити молодість організму, відчувати себе повним сил та енергії, скинути зайві кілограми.

Додамо, сирна дієта є однією з найефективніших у боротьбі із зайвою вагою.