Agro8831 63113935503 696x473

Володимир Путін позбудеться своєї посади через соціальну нерівність, яке стане каталізатором державного перевороту.

У цьому упевнений російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, передає “Апостроф”.

Він вважає, що соціальне невдоволення вже є зараз і воно буде тільки наростати. Але найважливішим механізмом падіння режиму Путіна – стануть еліти.

“Зараз усі ці люди – а вони мультимільярдери – зважують два ризики. Перший – залишатися з Путіним, не виступати проти нього. Це великий ризик, тому що буде наростати народне невдоволення, і, врешті-решт, воно може знести не тільки Путіна, а й їх разом з ним. Інша небезпека – усунути від влади Путіна”, – відзначив Він.

Як пояснив експерт, відсторонення від влади Путіна для представників російської еліти в політичному сенсі буде стрибком у невідомість, так як вони не будуть знати, чи зможуть утримати владу в країні.

“Коли еліти, дивлячись на те, що буде відбуватися на вулиці не тільки в Москві, але і по всій Росії, прийдуть до висновку, що залишатися з Путіним – ще більша небезпека, ніж невідомість, вони зроблять свій вибір”, – підкреслює експерт.

Також на думку Піонтковського, новий лідер в РФ, який поведе за собою людей, може з’явиться тільки після держперевороту.

“Можливості розвитку нових лідерів, масового народного руху можливі тільки після державного перевороту всередині бункера – він буде поштовхом, тригером”, – підсумував Він.

Як ми вже повідомляли – У Путіна влаштували істерику через партнерства України і НАТО.

А також – Путін готується захопити Херсонську область: названо умову.