Погода в Украине

Погода влітку в Україні буде дуже мінливою, синоптики прогнозують зливи, град та різкі перепади температур.

Про те, якою погодою потішить українців 2020 рік, говориться в матеріалі Обозревателя.

За словами народного синоптика Леоніда Горбаня, спека прийде в Україну в травні. А в червні-липні очікуються дощі, урагани і град.

З ним згоден народний синоптик Назарій Данилюк. За його словами, після посушливого і жаркого травня в червні в Україну прийдуть дощі і шквальний вітер.

Зливи, за прогнозами синоптиків, вщухнуть до середини червня, а температура повітря підніметься до 24 градусів. Така погода буде до кінця місяця. А ось початок липня в Україні буде дощовим з ураганами і перепадами температур.

Серпень, каже Данилюк, буде мінливим – зі спеки в зливи і прохолоду. Вже з другої половини місяця почне холоднішати.

Одночасно з цим народний синоптик Володимир Деркач не згоден з колегами. За його словами, сильної спеки влітку 2020 року не буде, хіба що на декілька днів в кожному місяці. Він також прогнозує, що дощі триватимуть і в серпні.

Завідуюча відділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС і НАНУ Віра Балабух вважає, що літо буде аномально спекотним навіть у порівнянні з минулим роком:

“Нас чекають нові хвилі тепла, різкі зміни температури, дефіцит опадів, спекотне літо, сильні зливи, грози, град, шквали”.

Як ми вже розповідали – В УКРАЇНІ ТРИВАЮТЬ ДОЩІ І ГРОЗИ: синоптик назвала чітку дату похолодання.