Postrikovace Farmari Zemedelci Ulice Koronavir Dezinfekce 2 623x370

Італійські, іспанські та французькі фермери вивели трактори, оснащені польовими або садовими обприскувачами для боротьби з коронавірусом.

Обприскувачі зазвичай використовуються в сільському господарстві для хімічного захисту рослин.

Наразі коронавірус розповсюджується по всій Європі, і оприскувачі мають інше використання. Це дезінфекція міських вулиць.

В Іспанії, Італії та у Франції фермери за останні кілька днів почали по-своєму вирішувати ситуацію. Вони добровільно оснащують свої трактори обприскувачами для дезінфекції вулиць та громадських територій.

Трактори та обприскувачі, на думку експертів, ефективніші, ніж людина з ручними дезінфекційними речовинами.

Садові та навісні обприскувачі можуть вміщувати від 10 до 100 літрів рідини. Вони компактні і підходять для міських вулиць. Завдяки багатометровій штанзі, обприскувачі можуть рівномірно і точно проводити дезінфекцію. Своїми технічним рішенням, обприскувачі забезпечують точне дозування.

Зазвичай для дезінфекції використовується речовина, яка не є небезпечною для людей і тварин. Це гіпохлорит (відбілювач) з розведенням — 1 л на 49 л води. Активна речовина знищує всі віруси незалежно від типу та оточення. Наразі дезінфекція є єдиним захистом від коронавірусу COVID-19.

Повідомляє Пропозиція