Bosch

Медичний підрозділ німецького концерну Bosch повідомив про унікальну розробку для оперативного визначення коронавірусу в організмі людини.

Інфекція може бути виявлена протягом двох з половиною годин безпосередньо на місці.

“За допомогою експрес-тесту Covid-19 ми хочемо внести свій вклад у швидке стримування пандемії. Заражені пацієнти можуть бути виявлені й ізольовані швидше, – говорить генеральний директор Bosch Волкмар Деннер. – Час є одним із вирішальних чинників в боротьбі з вірусом. Надійна, швидка діагностика на місці без обхідних шляхів – ось велика перевага нашого рішення”.

Хоча швидкі тести на подібні інфекції досі мали репутацію вкрай неточних, Bosch говорить про той факт, що різні лабораторні тести досягли результатів із точністю понад 95%. «Експрес-тест відповідає стандартам якості Всесвітньої організації охорони здоров’я ВООЗ», – йдеться в повідомленні Bosch.

Зразок береться з носа або горла за допомогою тампона і поміщається в картридж, який вже містить всі реагенти, необхідні для тесту. Цей картридж негайно вставляється в аналітичний пристрій, який, на думку фахівців Bosch, розроблено таким чином, що для його користування не потрібен спеціально навчений песонал.

Протягом 24 годин може бути проведено до десяти тестів на один пристрій. Поки що в різних лабораторіях і в лікарні Роберта Боша в Штутгарті є кілька десятків аналізаторів. У Bosch, в Вайблінгені, є виробничі потужності для виробництва таких пристроїв.

Новий тест спочатку буде доступний в Німеччині з квітня. На даний час компанія Bosch вивчає можливості надання підтримки лікарям і медичному персоналу в медичних установах, щоб вони могли оперативно проходити тестування.

Повідомляє Landlord