630_360_1567087931-470

Картопля, яка є важливою частиною раціону людини у всьому світі, відносно пізно з’явилася в Європі.

Новинку з Америки тепло сприйняли лише в Ірландії, де вона й понині являється національною стравою, а ось на континенті бульбу зовсім не жалували. Усе зміг змінити Антуан Огюст Пармантьє, французький агроном та гігієніст.

Пармантьє був активним пропагандистом вживання картоплі в їжу, вважаючи, що ця культура зможе значно посприяти якості харчування європейців, а також зможе допомогти уникати голоду. Агроном навіть влаштовував вечері для вельмож і знаменитостей того часу, на яких він подавав страви з заморського коренеплоду.

Однак найбільш відомою є оповідка про те, як дослідник використав хитрощі, щоб збільшити цікавість людей до картоплі.

Пармантьє отримав від короля Людовика XVI невелику ділянку землі біля Парижа, де і посадив картоплю. Щоб викликати ажіотаж серед місцевого населення, вдень поле охороняли озброєні сторожі, однак вночі місце лишалося без нагляду. Тому селяни проявили цікавість до нової сільськогосподарської культури та взялися тягати бульбу у темний час доби.

Пармантьє найбільш часто згадується як пропагандист картоплі, але це не єдина його заслуга.

Він також першим виділив цукор із буряку і провів першу масову кампанію з вакцинації проти віспи. У центрі наукових досліджень французького вченого завжди лишалася проблема голоду, яку він хотів раз і назавжди вирішити. Саме тому Пармантьє цікавився різноманітними сільськогосподарськими культурами і технологіями виробництва харчових продуктів.

Повідомляє Пропозиція