00080dnt6fmt9uhu C116 F4

Через розповсюдження епідемії коронавіруса в Німеччині й заборону в’їзду сезонним робітникам із Польщі та Румунії, у країні виникла загроза пропажі врожаю. У партії ХДС пропонують залучити до робіт біженців.

У Німеччині з 25 березня вступила в силу заборона на в’їзд до країни іноземних сезонних робітників. Влада країни пропонує врятувати ситуацію завдяки залученню біженців. Про це, зокрема, заявив експерт партії ХДС із питань внутрішньої політики Німеччини Матіас Міддельберг

“Біржа праці повинна вичерпати всі можливості і в тому числі звернутися до тих 600 тисяч біженців, які числяться в Німеччині як такі, що шукають роботу”, – зазначив експерт.

За словами Міддельберга, в Німеччині більж, ніж достатньо біженців, які прагнуть знайти роботу. Таким чином, вони зможуть заробляти на полях у рамках тимчасового працевлаштування без скорочення соціальних виплат.

З 17-ї години 25 березня, згідно з розпорядженням голови МВС країни Хорста Зеехофера, до Німеччини заборонений в’їзд категорій іноземців, під які підпадають і сезонні робітники. Щороку в Німеччині працюють близько 300 тисяч таких працівників, головним чином із Польщі та Румунії. Відповідно до заяв німецьких сільгоспвиробників, цьогоріч під загрозою опинився врожай спаржі – її нікому збирати.

Повідомляє Landlord