Завдяки зусиллям агрокомпанії “Нібулон” в Миколаєві запрацював повноцінний сучасний лабораторний центр, у якому можна проводити аналіз на наявність/відсутність коронавірусу методом ПЛР. Ця нова лабораторія функціонуватиме на базі Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України.

Такий допис з’явився на сторінці у Facebook директора компанії Нібулон – Олексія Вадатурського.

Фахівці “Нібулона” разом зі спеціалістами Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України всього за добу організували в Миколаєві сучасний лабораторний центр для визначення коронавірусу.

“Наші фахівці спільно зі спеціалістами центру встановили все обладнання, зокрема :

  • ампліфікатор CFX96 TouchReal-Time PCR DetectionSystem 2017 року, виробник BIO-RAD (США);
  • ламінарну шафу, саме тут проходить процес виділення ДНК;
  • бокс ПЛР, тут відбувається приготування реакційних сумішей;
  • мікроцентрифугу, тут теж проходить процес виділення ДНК;
  • 2 комплекти автоматичних дозаторів;
  • термостат та комплектуючі для приготування проб, тобто витратні матеріали.

Також директор “Нібулона” Олексій Вадатурський відзначив, що потужності нової лабораторії здатні проводити за добу до 400 аналізів: “Завдяки ще одній додатковій лабораторії фахівці в Миколаєві зможуть працювати цілодобово двома бригадами і проводити до 400 аналізів”.

Крім того, Олексій Вадатурський підтвердив в Україні наявність близько 100 подібних апаратів, на базі яких можна робити якісні аналізі на коронавірус. Він готовий надати будь-яку допомогу з даного приводу.

“З усією відповідальністю можу повідомити, що таке обладнання є в 13 областях у Держпродспоживслужбі. Такі установки є і в обласних лабораторних центрах МОЗ України. Наприклад, за моїми даними, тільки в Києві та Київській області таких до 10. В цілому до 100, як я і говорив. І, що головне, є фахівці. Детальну інформацію я можу дати уповноваженим особам”, – підкреслив пан Вадатурський.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...