1439-696x463

Розведення французьких гусей має ряд складнощів, одна з яких – схильність цих птахів до різних захворювань. Французький гусак характеризується швидким темпом зростання, великою масою тіла (близько 2,5-5,5 кг / тушка) і високою якістю м’яса.

Бізнес, пов’язаний з розведенням цих птахів, має ряд переваг: вимагає незначних капіталовкладень, обіцяє швидкий дохід (65-80 днів), характеризується високою ефективністю виробництва і простими умовами для розведення. Однак ця домашня тварина схильна до хвороб.

Щоб подолати цю проблему, фермери повинні строго дотримуватись процесу біобезпеки птахівництва, а саме:

  • відбирати високопродуктивні породи птиці,
  • використовувати вакцину для профілактики захворювань за чітко встановленим графіком,
  • їжа, питна вода та умови для розведення птиці повинні бути чистими і гігієнічними.

Необхідно також підтримувати температуру близько + 31С … + 33C, потім знижувати її кожен день на одиницю. У віці 15 днів важливо забезпечити температуру + 26С … + 27C. З 28 дня і старше гусак повинен знаходитися при природній температурі.

Їжа та напої завжди повинні бути новими. Після прийому їжі, потрібно обов’язково прибрати залишки їжі, щоб вона не запліснявіла і не пропала. Посуд для їжі і пиття повинен регулярно чиститься. Для того, щоб бізнес з розведення французьких гусей приносив прибуток, важливо дотримуватися всіх цих правил і уважно стежити за здоров’ям птахів.