Молодий фермер зі Львівщини Віталій Гучко збирається налагодити експорт консервів із равликів до країн ЄС. Равликове м’ясо буде пропонуватись в олії або в томатних заправках. 

Віталій Гучко вже мав позитивний досвід співпраці з литовцями. Продав до Литви 5 тонн равликів, але зараз хоча розширити горизонти, за рахунок Італії та Іспанії.

“Кожна країна має свої вимоги до продукції. Один італійський підприємець нам сказав, що він хоче равлика від 10 і більше грам, а сама природа цього равлика в середньому 9 грамів, тобто його бачення цієї продукції це равлик-переросток. А от іспанцям написали пропозицію у 8-12 грамів. Проте, їм таке не підходить, хочуть меншого – грам 6. От така специфіка”, – пояснює Віталій Гучко.

Господар ферми, де вирощують слимаків, розповідає: якість равлика покупці оцінюють, виходячи з його зовнішнього вигляду.

“Якщо равлик має таку заокруглену ніби губу, це означає що равлик 1-го сорту, він дозрів і може експортуватися. Має і відповідні смакові якості, його спочатку треба відпарити. 2-й сорт – це фактично те саме, він не має такої заокругленості, ніби трішки видовжений”, – розповідає фермер.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.