Dy5a8398 696x464 696x464

Рослини ростуть в експериментальних теплицях Дослідницького центру Вагенінгенського університету, що розташований у регіоні Нідерландів, відомому як Вал Фуд. Мінеральна вата, на якій вирощують зелень, це мікс мінералів, які допомагають кореневій системі швидко розвиватися. Рослини посаджені на вертикальній фермі.

За словами професора садівництва Вагенінгенського університету Лео Марселіса, в майбутньому вертикальні ферми будуть заввишки багатоповерхових будинків. І на таких фермах застосовуватиметься лише штучне освітлення.

Досвідом та інноваціями у сільськогосподарській сфері університет ділиться з міжнародними компаніями, урядовими делегаціями та студентами аграрних навчальних закладів, які регулярно до них навідуються.

В університеті зазначають, що сільське господарство займає 40-50% землі, що придатна для життя, поглинає 70% всієї прісної води і становить близько 10-12% від загального обсягу викидів парникових газів в усьому світі. І це при тому, що третина харчів викидається.

Вчені університету вважають, через зростання населення Землі може з’явитися нерівність у доступності продовольчих товарів.

Повідомляє LANDLORD