9665-696x429

У сільській комуні Руссі, що на півночі Італії, побудували біоенергетичний комплекс на біомасі, біогазі і сонячній енергії.

Проект “Powerbarn” реалізувало архітектурне бюро “Giovanni Vaccarini Architetti”.

Об’єкт звели на місці закинутого цукрового заводу компанії “Eridania”. Основна будівля енергетичної фабрики довжиною сто метрів і висотою тридцять метрів має гострі кути. Фасад комплексу складається з великих трикутних панелей з деревини і сталі. Архітектори замінили промислові паркани штучними дюнами з землі, яка залишилася після закладки фундаменту нового комплексу. Тепер вкриті зеленню пагорби згладжують рубані ламані форми будівлі, в якому розташовується біостанція.

Новостворена будівля чудово вписалась у природний ландшафт, де на площі 280 000 кв. метрів була відновлена рослинність і рекультивовані три заболочені луки.

Біоенергетичний комплекс “Powerbarn” щорічно вироблятиме 222 ГВт*год електроенергії і повністю забезпечуватиме 84 000 домогосподарств. Крім генерації «сонячної» електрики, “Powerbarn” переробляє деревну стружку і органічні матеріали, які збирають у радіусі 70 кілометрів від станції.

Для біоенергетичного комплексу мають намір також побудувати офісну будівлю, електропідстанцію і зона збору відпрацьованих стоків.

Повідомляє EcoTown