249

Перевалкою та тимчасовим зберіганням вантажів із Білорусі займеться Київський річковий порт. На сьогодні завершується етап переговорів між українсько-білоруськими сторонами.

“З початком навігації Київський річковий порт починає активну роботу. Один з напрямків – міжнародне співробітництво. А головними партнерами в річковому транспортному сполученні виступають компанії з Білорусі”, – повідомила прес-служба ПАТ “Київський річковий порт”.

За повідомленням прес-служби, на сьогоднішній день відбувається завершальний етап переговорів стосовно перевалки та тимчасовим зберіганням вантажів з Білорусі.   Перевозити планують перважно сільськогосподарську, хімічну та будівельну продукцію.

До інформації: Київський річковий порт має понад 1,5 тис. м вантажних причалів, обладнаних сучасним вантажно-розвантажувальними засобами. У структурі порту — 3 причали-склади у межах Києва та 2 у Київській області (м. Ржищів та Переяслав-Хмельницький), портальні (вантажопідйомністю до 20 тонн) та плавучі (5 і 16 тонн) крани, гідропісконавантажувач, авто- і електронавантажувачі та інші перевантажувальні механізми; криті та відкриті склади для виконання робіт і обслуговування великих вантажопотоків; вантажні буксирні та рейдові судна.

Порт оснащений гідротехнічними спорудами, спеціальним обладнанням для стоянки, обробки та навігаційного обслуговування флоту, залізничними й автомобільними під’їзними шляхами, береговим господарством та ремонтними майстернями.

Повідомляє Landlord