Syr E1523555197184

У місті Долина, що на Франківщині, у фермерському господарстві «Еко-Карпати» виготовляють різноманітні козині та коров’ячі сири. Власник фермерства Ігор Небилович раніше займався виготовленням металопластикових вікон та торгівлею будматеріалами.

Створити ферму вирішив після подорожі з донькою до Франції, там побували на сирній виставці, де найбільше сподобалися сири з різкими запахами. Тож, першим їхнім сиром був саме “різкий”. Однак поціновувачів такого товару було небагато, тож почали виготовляти більш нейтральну продукцію.

За словами фермера, нині їхнє господарство виготовляє пару видів твердих сирів, три види коров’ячих, м’які сири (халумі, фета, будз, рікота) та сири з пліснявою.

«Сири з пліснявою найцікавіше робити, вони найсмачніші, найдорожчі й ексклюзивні, з ними найважче”, — ділиться Ігор Небилович.

З козячого молока на фермі роблять сири-роли за французькою рецептурою. Сім’я фермера полюбляє м’які сири, що дозрівають в холодильнику. Господарство також реалізує сири, які готуються в черемші та кропиві. Господар пояснює, що це коров’ячий сир, до якого додається альпійська закваска, а коли сир підсихає, обклеюють його листям кропиви або черемші. Цей продукт виглядає досить цікаво та ексклюзивно.

За день господарство виготовляє до 20 кг сиру. 80% продається на львівському ринку, 20% – на франківському. У господарстві – 30 «м’ясних» овечок та 340 кіз. Фермер нарікає на нестачу кваліфікованих зоотехніків, які б правильно доглядали за тваринами та стежили за їхнім харчуванням.

Ринок сироваріння з козячого молока розвиватиметься ще 10 років, адже є багато потенційних покупців, вважає Ігор Небилович: «Поки вони спробують, звикнуть до смаку, пройде трохи часу. Тому ми навіть у найближчий час не плануємо виходити на експорт. Бачу хорошу тенденцію: з кожним роком культура споживання козячого сиру покращується, і ринок динамічно розвивається».

Повідомляє LANDLORD