В іспанському місті Севілья перероблять 35 тонн гірких, непридатних для вживання апельсинів у біогаз для виробництва електроенергії.

Пілотний проект на одній з очисних станцій Emasesa представили компанії, що обслуговують процеси водопостачання та каналізації..

Зокрема, на станції встановили машину, яка вичавлює сік і очищає отриману рідину від м’якоті і шкірки. Отриманий сік вводиться в іншу установку, що виробляє біогаз, який потім перетворюється в електроенергію.

На вулицях Севільї росте 45 000 апельсинових дерев, на кожному з яких щорічно дозріває від 45 до 130 кілограмів гірких апельсинів. Плоди, які досі вивозили на звалище, міська рада вирішила використати для виробництва електроенергії.

Для пілотного проекту будуть використані 35 з 1700 тонн апельсинів, які буди зібрані на вулицях Севільї у цьому сезоні, що вважається не дуже хорошим врожаєм через відсутність дощу. З кожної тонни апельсинів видобувається близько 500 літрів соку і 500 кілограмів шкірки. Цитрусові значно прискорюють процес отримання біогазу, а органічні відходи, які від них залишаються, стають компостом для полів.

Передбачається, що зібрані у столиці Андалусії апельсини забезпечать енергетичну самодостатність об’єктів водопостачання та каналізації. Проект, над яким вже кілька років працюють у мерії, стане головним у переході на кругову економіку, яка базується на відновленні ресурсів.

“Це інноваційний досвід кругової економіки, який дозволяє використовувати цінну органічну речовину, – сказав під час презентації проекту Енріке Вакерісо, фахівець компанії Emasesa. – «Помаранчевою» електроенергією можна забезпечити енергоємні очисні установки міста. Відтепер фрукти, які виробники джемів відкинули через міське забруднення, можуть зрештою перетворитися на інструмент для скорочення шкідливих викидів в атмосферу».

Повідомляє EcoTown

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.