326

Уряд Великої Британії планує платити фермерам похилого віку, щоб ті йшли на пенсію, а їхнє місце зайняла молодь. Це дозволить агросфері мати нову перспективу.

Про це заявив державний секретар з питань навколишнього середовища Великої Британії Джордж Юстіц на конференції NFU у Бірмінгемі.

«Іноді нова перспектива може змінити світ на краще. Нові учасники – це джерело життєвої сили будь-якої динамічної галузі, сільське господарство не є винятком», – зазначив секретар та уточнив, що на даний час агросфера стикається з нестачею навичок та нових учасників.

Підтримав Юстіца й очільник форуму Саймон Гедд, зазначивши, що агрогалузь має залучати більше людей, особливо з бізнесу та науки:

«Ми вступаємо в цифрову епоху, і це вимагає взагалі іншого мислення. Гроші вже не заробляються сидінням у тракторі, а заробляються в офісі», – зазначив С.Гедд.

За словами менеджера з розвитку бизнесу компанії “Kubota UK” Роба Эдвардса, британській промисловості потрібно зробити більше, аби перспектива кар’єри у сільському господарстві для молоді була якомога привабливішою.

Повідомляє LANDLORD