Agricultural Machinery Roads Krone Big X 580 Fendt 538158 3840x2160 1 696x392

В Україні планують скасувати дозволи на пересування сільгосптехніки шириною до 2,6 метра та від 2,6 до 3,75 м. Уряд затвердив відповідний проєкт постанови «Про внесення змін до Правил дорожнього руху».

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Відповідно до проєкту, дозволи стануть непотрібними, якщо пересування буде безпечним – техніку супроводжуватиме машина, в наявності будуть знак об’їзду, проблискові маячки тощо.

Дозволи на пересування габаритної сільгосптехніки були платними, звертатися за ними потрібно було до Нацполіції, попередньо погодивши свої дії у Державтодорі. Документ брався на кожен окремий виїзд, на кожну окрему одиницю техніки. Його оформлення тривало від 3 днів до місяця. У ньому мала бути інформація про конкретний маршрут. А його передбачити не завжди можливо, зокрема через погодні умови. Така ситуація критична для аграріїв особливо під час сезону польових робіт.

«Прийняття постанови значно спростить умови провадження господарської діяльності в сфері виробництва сільськогосподарської продукції, а також зменшить корупційні чинники в сфері руху сільськогосподарської техніки», – зазначає заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький

Повідомляє LANDLORD