Військовий пенсіонер з Кіровоградщини Василь Ковтун вирощує мільйон підсніжників. Чоловік продає зимові квіти з коренем і чи не єдиний в Україні, хто має всі необхідні для цього дозволи.

“Державна інспекція екології – це основний документ. Потім довідка з місцевого комітету, що вирощені вони вдома”, – розповідає господар про необхідні для торгівлі документи.

Квіткар бореться за збільшення популяції червонокнижних рослин – продає квіти з коренем у вазонах. На його городі вже мільйон підсніжників. Чоловік наголошує, що рвати їх не можна, оскільки цибулина пропадає.

Почав розводити рідкісні квіти Василь Ковтун ще 30 років тому – привіз із Криму 1000 саджанців. Ростуть підсніжники на городі – замість овочів. Їхнє вирощування не вимагає великих зусиль та затрат, стверджує чоловік – проліски не вибагливі та гарно розмножуються. Потрібно удобрити тирсою та створити природні умови, щоб трава закривала рослини від сонця та утворювала тінь.

Продає проліски господар в основному взимку, хоча й може вирощувати квіти влітку. Ціна одного проліску – 10 гривень. Покупцям чоловік безкоштовно дає детальну консультацію, як правильно висадити квіти: “Висаджується цибулина, дозріває семенячок і насіння можна висівати. Вони вже на третій рік дають повноцінну квітку”.

Повідомляє LANDLORD

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...