Вінницька область являється однією з провідних аграрних регіонів України. За минулий рік на долю місцевих аграріїв припало 8,5% всього виробництва країни.

На сайті “Agri Analytica” знаходиться Електронний Кабінет Аграрія, який повинен спростити та розширити межі отримання кредитних, міжнародних та грантових грошей на для розвитку аграрної справи.

«Кабінет Аграрія дозволяє в одному місці знайти всю інформацію про державні, міжнародні та комерційні фінансові програми для розвитку власного бізнесу. Крім того, на цій платформі вам допоможуть підібрати необхідні документи для тієї чи іншої програми фінансової підтримки», — розповіла представниця Національного центру розвитку агрофінансування Людмила Тимошенко.

У Кабінеті Аграрія можна онлайн оформити кредит у 21 банку країни, що співпрацюють з аграріями. Там можна ознайомитись та одразу подати заявки на всі пільгові кредитні програми, що існують у цих банках для аграріїв, в тому числі й програма “5-7-9” та програма державної компенсації за сільгосптехніку, насіння, тваринництво та молочну продукцію.

«Також ми запускаємо нову функцію, яка надасть можливість фермерам відкрити доступ на світові ринки і плануємо пілотні проєкти по співпраці сільгоспвиробників з міжнародними компаніями», — додала Людмила Тимошенко.

В Кабінеті Аграрія є функція “інвестиції”, де можна отримати від міжнародних та вітчизняних інвесторів кошти на проєкт з переробки сільгосппродуктів.  Також, у Кабінеті Аграрія можна знайти собі консультанта по технологіях виробництва та бухгалтерським послугам.

Загалом презентація Електронного Кабінету Аграрія пройшла вже у восьмому обласному центрі. Представники Національного центру розвитку агрофінансування хочуть зробити презентацію даної платформи в усіх районах та ОТГ області.

Повідомляє Пропозиція

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...