Unnamed 1

Розташована на узбережжі Паріс-Ріс, перша в історії Сінгапуру плавуча ферма займає територію в 3000 кв.метрів. Ферма має 10 резервуарів, кожен із яких здатен вмістити до 10 тонн риби.

На фермі встановлено обладнання загальною вартістю у понад $1 млн. За розвитком риб допомагає стежити система з інтегрованим штучним інтелектом (АІ) та відеоаналітики.

Резервуари працюють за замкнутим циклом, що переробляє воду й не допускає викидів у океан. З метою зменшення викидів вуглецю, ферма використовує сонячну енергію, що покриває половину від виробничих потреб.

До 2021 року ферма зможе виростити до 350 тонн риби, заявив доктор Майкл Войгтманн (Voigtmann), головний технічний директор Сінгапурських технологій аквакультури (SAT), який керує “розумною” фермою.

Система штучного інтелекту та відеонагляду ферми розроблена в партнерстві з інженерами німецької компанії “Siemens”.

Система використовує камери для автоматичного вимірювання довжини риб барамунді, що розводяться на “розумній” фермі. Також система обчислює середню довжину риби та вагу популяції в кожному резервуарі.

Система відеонагляду допомагає стежити й за тим, як риби реагують на процес годування, аби визначити оптимальні показники.

Повідомляє Landlord