Zero Mass Water

Американський стартап Zero Mass Water презентував унікальні сонячні панелі, що здатні перетворювати повітря на воду. Установки вже діють у Каліфорнії, Лівані та інших країнах Африки. Самі панелі вартують $2000 і ще $500 коштує їхня установка. В унікальну розробку інвестували найзаможніші люди світу – Білл Гейтс, Джефф Безос та інші мільйонери.

Панелі під назвою «Source» використовують сонячне світло для збору води з повітряної пари. Після чого пара стерилізується та перетворюється на рідину. Зібрана вода зберігається в резервуарі, який з’єднується з домашнім краном.

За добу установка може генерувати від 2 до 5 літрів води.

Панелі вже встановили у 18 країнах світу – від особняків у Каліфорнії, до притулків та центрів біженців у країнах Африки. Установку можна замовити онлайн. Однак, її розробники надають перевагу співпраці з некомерційними організаціями та благодійними фондами, аби воду змогли отримати люди, які найбільше її потребують.

На початку 2019-го розробники проекту презентували додатковий новий сенсор, що дозволяє контролювати якість і безпеку питної води.

Повідомляє Landlord