Німецька компанія Geringhoff  являється європейським лідером у виробництві жаток для збирання кукурудзи для різних видів комбайнів. 

Кукурудзяна жатка Geringhoff MS-SC 1200B призначена для збирання кукурудзи та соняшнику з одночасним подрібненням стебел.

Жатка об’єднує в собі переваги щадного збору качанів і ефективного подрібнення стебел. Два ротора збірника захоплюють кукурудзяні рослини, а оснащений дисковими ножами ріжучий ротор повністю подрібнює їх листя і стебла. 

Завдяки обертанню проти потоку матеріалу істотно підвищується ефективність подрібнення і розщеплення рослин на волокна. Але техніку компанії Geringhoff відрізняє не тільки надзвичайно високий ККД, але й довговічність самозагострювальних дискових ножів, покритих карбідом вольфраму. А це – незаперечна перевага для будь-якого фермера.

Всі жатки для кукурудзи від компанії Geringhoff оснащені міцною рамою відмінно продуманої конструкції, великим і потужним шнеком і посиленим приводом. У комбінації з збиральної системою вони гарантують високу ефективність і прибутковість експлуатації. Технологія автоматичного складання жаток гідравлічним способом була розроблена Geringhoff багато років назад.

І хоча складальна конструкція вже стала стандартом у всьому світі, компанія Geringhoff як і раніше лідирує в даній сфері.

Основні характеристики: 

  • Тип жатки кукурудзяна
  • Ширина захвату, м 4,8
  • Продуктивність, м/год 500
  • Кількість збиральних рядів, шт 12
  • Ширина міжряддя, см 70

Купити жатку Geringhoff MS-SC 1200B можна як за безготівковим перерахунком, так і готівкою. Всі деталі за телефоном: (096) 777-55-11.

ціна: 50000$

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...