0000000000000000000000000shh 1024x512 696x348

На основі тривалих польових експериментів дослідники з Технічного університету Мюнхена (TUM) розробили сенсорну систему і алгоритми розподілу азотних добрив для конкретних ділянок.

Дана система дозволяє фермерам не тільки точно визначати потреби своїх рослин у поживних речовинах і добривах, але й оптимізувати розподіл добрив у сівозміні.

Система може використовуватися як в органічному, так й у звичайному землеробстві. Її мета полягає в тому, щоб підвищити ефективність використання азоту та скоротити викиди, що мають негативний вплив на навколишнє середовище.

Дослідницька група тестує веб-систему управління з січня 2020 року в рамках трирічного дослідницького проекту.

Допомога забезпечується спеціальним багатоспектральним датчиком, який можна прикріпити до трактора. Він вимірює світло, що відбивається від рослин, і на основі цього розраховує потребу рослин в азоті.

Система також враховує стадію росту, якість ґрунту і бажану якість рослин, щоб потім розрахувати оптимальну кількість добрив.

Завдяки такій системі, вміст азоту в рослині визначається за один робочий крок, а правильна кількість добрива визначається в режимі реального часу.

Повідомляє Пропозиція