На Миколаївщини керівник особистого селянського господарства “Малявкін” – Сергій Малявкін налагодив експорт кизилу до Австрії.

Вирощувати кизил невеликими обсягами – на 1-2 га невигідно, тому що не вдасться сформувати експортну партію. Невеликі обсяги придатні лише для внутрішнього ринку. На експорт  до ЄС потрібно мати партія хоча б у кілька тонн. Тож аграрії, які ставлять перед собою амбітні плани щодо експорту, мають бути готові вкласти чималі кошти або кооперуватися.

Труднощі, з якими може зіштовхнутися аграрій-початківець, – відсутність якісного посадкового матеріалу.

“Часто людина, у якої ви купуєте саджанці, не може гарантувати сортність. Запевняє, що кизил Лук’янівський, а він виявляється Володимирським”, – нарікає фермер.

Кущі кизилу досить дорогі. Один саджанець коштує 200 гривень. На гектар піде приблизно 500 саджанців. Тобто доведеться витратити до 100 тис. грн.

Кизил фермер радить висаджувати за схемою: 5×4. Той, хто візьметься вирощувати до 5 га кизилу, не зможе сформувати експортну партію. Оскільки 300 кг врожаю – це надто мало, зауважує фахівець. Потрібно створювати кооператив. Або ж садити значно більше. Та ще витратити кошти на обладнання для переробки продукції. А воно також недешеве.

Однак кизил – все ж таки вирощувати вигідно, оскільки кущ здатен давати плоди до 70 років поспіль.

Сам Володимир Малявкін вперше заклав плантацію кизилу ще в 2009 році. Зараз вирощує 5 сортів і щорічно збільшує площі. Розраховував, що зможе повернути вкладені гроші десь за 11 років. Однак вдалося раніше – вже на восьмий рік. Нині фермер постачає кизил у вигляді заморожених ягід та пюре до Австрії.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...