Велика Британія у 4 рази збільшує цього року кількість квот для сезонних працівників із інших країн для збирання урожаю в галузі садівництва.

В межах пілотного проєкту власникам ферм дозволено наймати робітників-мігрантів терміном до шести місяців.

Новопризначений керівник Департаменту з питань навколишнього середовища, продовольства та сільського господарства Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії (Defra) Джордж Юстіс заявив, що уряд вчетверо збільшить кількість робітників, які фермерські господарства зможуть наймати за межами ЄС цього року на сезонні роботи.

За словами Джордж Юстіса, уряд цього року дозволить фермерам найняти до 10 000 робітників (у той час, як в попередні роки ця квота становила 2500 робітників).

Причиною такого рішення стало побоювання за долю врожаю садівництва. Оскільки вже сьогодні багато британських фермерів заявляють про нестачу робочих рук. Приток робітників-мігрантів став спадати після того, як Британія вирішила вийти з ЄС.

Нік Марстон, голова об’єднання британських фермерів, що вирощують літні фрукти, заявив: минулого року фермерські господарства відчували нестачу персоналу на 10-20%.

Пілотний проєкт, який дозволяє наймати британським фермерам сезонних робітників із числа мігрантів терміном до шести місяців, уряд Великої Британії вперше запровадив у 2018 році.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...