Підвищення розцінок на сертифікацію насіння наразі не на часі. Їх переглядатимуть лише після обговорення з аграріями.

Про це повідомив Євген Ігнатенко, директор Державного підприємства «Центр сертифікації експертизи сільськогосподарської продукції» під час «Насіннєвого форуму-2020», який  нещодавно проходив в Києві.

Як повідомив Є.Ігнатенко, якщо ДП «Центр сертифікації експертизи сільськогосподарської продукції» матиме наміри переглянути ціни, аграріїв обов’язково попередять перед початком сезону сертифікації. Діюча цінова політика сформована ще на початку 2017 року.

Наразі ДП «Центр сертифікації експертизи сільськогосподарської продукції» – це госпрозрахункове державне підприємство, яке формує ціни і 20% виручки направляє на акредитацію власних лабораторій. У складі ДП є інспектори, які мають право відбирати проби для сертифікації насіння. Підприємство має 11 акредитованих лабораторій на території України, які надають послуги у сфері сертифікації насіння. Незабаром акредитують ще дві лабораторії – Дніпровську та Харківську філії.

До інформації: Нещодавно ДП сертифікувало випробувальному лабораторію в місті Києві, яка надає послуги з випробування насіння та сільськогосподарської продукції.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...