1402200501-696x424

Голова Кіровоградської облдержадміністрації  Андрій Балонь і керівник нідерландської компанії Black Swan Holding LTD Ір Роланд Піпер підписали меморандум про співробітництво.

Про повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

«У рамках зустрічі сторони домовилися працювати в галузі сільського господарства та альтернативної енергетики шляхом реалізації на території регіону проекту з будівництва заводу з виробництва біоетанолу», – повідомили в прес-службі.

Згідно з меморандумом, Кіровоградська ОДА регулюватиме питання, пов’язані з будівництвом заводу з виробництва біоетанолу на Кіровоградщині.

Компанія Black Swan Holding LTD вирощуватиме кукурудзу і займеться запуском виробничих потужностей з її переробки на біоетанол.

Black Swan Holding LTD є сімейним інвестиційним бізнесом. Розробка проектів здійснюється на території Королівства Нідерланди та інших країн. Проект з виробництва біоетанолу розробили в 2016 році спільно з американською компанією Marquis Energy.

До інформації: Біоетанол – етанол, який отримують у процесі переробки рослинної сировини для використання в якості біопалива або паливної добавки. На відміну від нафти вважається однією з форм використання поновлюваних джерел енергії. Його можна виготовляти з кукурудзи, картоплі чи цукрової тростини.

Повідомляє Пропозиція