Один зі світових лідерів портової галузі, глобальний оператор DP World, купує 51% акцій контейнерного терміналу ТІС (порт “Південний”, Одеська область).

Про це повідомляє прес-служба ТІС. Операцію реалізувала інвестиційна компанія SD Capital.

DP World запровадить в роботу одеського терміналу інновації, IT-рішення і свою глобальну експертизу.

“Контейнерному терміналу наше партнерство надасть можливість зосередитися на відточуванні якості своїх послуг та сфокусуватися на інтермодальності і розвитку індустріального парку”, — повідомив співвласник ТІС і партнер SD Capital Андрій Ставніцер.

Філіп Грушко, партнер SD Capital, заявив, що це злиття надасть критично важливого впливу на український логістичний сектор.

“Переваги цієї угоди відчують не тільки її безпосередні учасники, але й вся країна. Це знак якості для інвестиційного клімату України”, — заявив Грушко.

Серед першочергових планів DP World — впровадження в роботу ТІС-КТ новітніх IT-рішень, зосередження на інтермодальному сегменті вантажоперевезень, посилення команди терміналу кращими фахівцями з усього світу, розвиток на власних, вже викуплених ТІС землях індустріального парку за прикладом найбільшої вільної економічної зони Jebel Ali Free Zone.

Повідомляє Пропозиція