Medvedy Lyubyat Myod 3

Турецький пасічник Ібрагім Седеф випробував різні способи, щоб захистити мед від непроханих гостей – ведмедів. Та врешті почастував чотирилапих медом та зняв «застілля» на камеру.

Спочатку пасічник намагався захиститися від ведмедів, які регулярно навідувалися по ласощі до його вуликів по ночах. І звісно ж, трощили їх.

Седеф оточив вулики міцними клітками та залишав «гостям» хліб та яблука. Але вони знову пробиралися до заповітного меду: зробили підкоп під вулики.

«Поїдаючи наш мед, ведмеді стали сильнішими. Нарешті, вони змогли забратися на важкодоступний контейнер, тож з’їли мед і там», – розповів фермер про свої пригоди з чотирилапими гостями.

Згодом пасічник встановив камери, щоб вивчити звички ведмедів та знайти спосіб врятувати мед. Незабаром Седеф зрозумів, що ведмеді є одними із провідних експертів з меду та вирішив за допомогою чотирилапих оцінити різні сорти. Накрив стіл, поставивши на нього великі чаші із різними видами меду: каштановим, анзерським, квітковим, а також варенням із соснових шишок, вишневим джемом, а на закуску – яблука.

«Хай там що — коли я дивлюся відзнятий матеріал, я забуваю про ту шкоду, яку вони заподіяли мені, і я люблю їх», – зазначив фермер.

Джем не зацікавив ведмедів. Але їм сподобався квітковий та найдорожчий і найкорисніщий – анзерський мед. Нектар для анзерського меду збирають бджоли із сотень різних квітів, які ростуть на турецькому плато Анзер, причому декілька десятків цих рослин унікальні: зустрічаються лише у даній місцевості.

Повідомляє Landlord