Для здешевлення електроенергії, необхідної для видобутку магнетитових руд, в області Пілбара, що розташована на півночі Західної Австралії, побудують сонячну електростанцію потужністю 150 МВт.

Проект реалізує гірничодобувна компанія Fortescue Metals. У проект планується інвестувати 450 мільйонів доларів.

Передбачається, що СЕС стане частиною енергетичного об’єкту, який також включатиме 150 МВт газових генераторів і велику систему накопичення енергії.

Новий проект доповнює раніше оголошені інвестиції у розмірі 250 млн доларів США в інфраструктурний проект з будівництва 275 кілометрів високовольтних ліній електропередач, що з’єднують центри видобутку Fortescue в Пілбарі (Pilbara Transmission Project).

Обидва проекти є частиною програми Pilbara Energy Connect і покликаної об’єднати всі центри видобутку компанії і забезпечити інтеграцію сонячних електростанцій.

“Pilbara Energy Connect дозволяє підключати великомасштабні джерела відновлюваної енергії, такі як сонячні або вітрові станції, у будь-якій точці мережі і збільшувати використання відновлюваної електроенергії, – розповіла генеральний директор Fortescue Елізабет Гейнс. – Встановивши 150-мегаватну сонячну електростанцію, ми будемо уникати до 285 000 тонн викидів CO2 на рік у порівнянні з виробництвом електроенергії виключно з газу”.

Торік Fortescue Metals запустила проект Chichester Solar Gas Hybrid, який включає сонячну електростанцію потужністю 60 МВт, систему накопичення енергії потужністю 35 МВт і ємністю 11 МВт*год, а також лінію електропередачі довжиною 60 км, що з’єднує шахти Fortescue Cloudbreak і Christmas Creek з газовою електростанцією Newman  потужністю 145 МВт. Проект також буде інтегрований в програму Pilbara Energy Connect.

Повідомляє EcoTown

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.