На Закарпатті та Харківщині звільнили двох керівників управлінь лісового та мисливського господарства – на підприємствах виявили значні порушення.

Про кадрові чистки у лісгоспах заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук. За його дорученням у Держлісагентстві проводиться повний аудит діяльності.

«Майже місяць тому я поставив новому керівнику Держлісагентства пріоритетне завдання — провести кадрові чистки у відомстві, залишивши лише порядних співробітників. За моїм дорученням у Держлісагентстві відбувається повний аудит діяльності, а найголовніше — розпочався процес вичищення галузі від корупціонерів», – зазначив Олексій Гончарук.

Позбувся посади керівник Закарпатського управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга. За словами прем’єр-міністра, підтвердилися численні скарги, що надходили на його адресу.

Також звільнили очільника ДП «Гутянське лісове господарство», що у Харківській області. За даними голови уряду, перевірка встановила, що дані про ідеальний фінансовий стан підприємства були фіктивними, транспортні засоби закуповувалися без погодження з Держлісагентством. Незаконні рубки на підприємстві сягнули 32 млн  грн державних збитків, а борги – 30 млн грн.

Олексій Гончарук зазначив, що всю отриману інформацію передали до правоохоронних органів для проведення розслідування та покарання винних.

Повідомляє LANDLORD

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...