1-71-696x470

Андрій Вечорук – фермер з Немирівського району, отримав в “Ощадбанку” кредит за державною програмою для малого підприємництва “Доступні кредити 5-7-9%”. Кошти аграрій витратить на придбання нового трактора.

Пан Вечорук — один з перших вінничан, хто скористався даною програмою. За словами фермера, новий трактор допоможе йому у вирощуванні озимої пшениці, ячменя, ріпака, сої та соняшника у селищі Ситківці.

Сума кредиту складає 500 тисяч гривень, відсоткова ставка — 7%. При цьому 20% вартості трактора Андрій Андрійович, за умовами кредитування, покрив власним коштом. Розрахуватися з банком фермер планує вже у цьому році.

«Раніше брав в “Ощадбанку” кредити під 17%, а тепер дали під 7%. Думаю, у жнива зберемо пшеницю і “закриємо” кредит», — міркує власник нового трактору.

Програма “Доступні кредити 5-7-9%” передбачає кредитування малого бізнесу у державних банках на суму до 1,5 мільйона гривень терміном до 5 років. Відповідно до умов кредитування, ці кошти мають бути використані на придбання та/або модернізацію основних засобів, транспортних засобів, що використовуватимуться в комерційних цілях, а також на будівництво чи ремонт господарських будівель, крім офісів. Відсоткова ставка таких кредитів коливається від 5 до 9% річних.

Для підприємця, що отримав кредит за ставкою 7-9%, вона може бути зменшена до 5% за умови, якщо підприємець створить два нових робочих місця.

Повідомляє Пропозиція