Quot Quot

Компанія Deutsche Bahn, котра являється основним залізнодорожним оператором Німеччини, надаватиме підтримку в управлінні «Укрзалізниці» у сфері вантажних, пасажирських перевезень, інфраструктури, надання послуг і техобслуговування з 1 січня 2021 року.

Про умови стратегічного партнерства між Укрзалізницею та Deutsche Bahn повідомив  Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Він наголошує, що першочерговим завданням буде вивчення стану «Укрзалізниці» та створення Дорожньої карти змін.

Українсько-німецьке партнерство також стимулюватиме запуск нових маршрутів і сприятиме більш тісній інтеграції транспортних систем.

«У пріоритеті нашого Уряду – підвищення ефективності управління Укрзалізницею та забезпечення переходу до європейської моделі ринку залізничних перевезень.

Українці мають отримувати якісний сервіс та користуватися модернізованою залізничною інфраструктурою», – зазначив Олексій Гончарук.

Співпраця в рамках меморандуму не передбачає продаж чи оренду стратегічно важливого державного об’єкта – «Укрзалізниці». Україна залишає за собою повний контроль над нею.

Повідомляє Landlord