Vru 11996 696x478

Народні депутати України на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики підтримали два важливих для аграрної сфери документи.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Зокрема, депутати рекомендували Верховній Раді України прийняти законопроєкт №0029, що передбачає приєднання нашої країни до Схеми сортової сертифікації насіння хрестоцвітих та інших олійних або прядивних культур та Схеми сортової сертифікації насіння цукрового та кормового буряка Організації економічного співробітництва та розвитку.

“Це сприятиме підвищенню якості вітчизняного насіннєвого матеріалу, рівня конкурентоспроможності вітчизняних сортів на зовнішніх ринках, задоволенню експортного попиту та відкриттю нових ринків збуту”, – запевняє прес-служба Мінекономрозвитку.

Також народні депутати аграрного комітету схвально поставилися до запропонованого урядом проєкту закону №2548 про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання у сфері поводження із пестицидами і агрохімікатами.

Метою законопроєкту є забезпечення повної прозорості та простежуваності регуляторних і дозвільних процедур шляхом переведення у цифровий формат, а також зміна повноважень органів виконавчої влади.

Повідомляє Landlord