На конференції «Сучасне тепличне господарство 2020», яка нещодавно проходила в місті Енергодар, Запорізької області, було представлено багато доповідей на теми, які висвітлювали різні моменти вирощування овочевих культур у тепличних умовах.

Дуже цікавою та пізнавальною виявилася доповідь Олександра Гончарова, кандидата біологічних наук, на тему вирощування імбиру в теплицях.

Для теплиці імбир — досить дивна культура. Але враховуючи, що попит на неї постійно зростає, це має сенс.

Імбир досить тепло- і вологолюбна рослина, родом із Південної Азії, росте в Китаї, Індії, Індонезії та інших країнах. 65-67% цієї прянощі експортує Китай, а також Індія та інші країни.

Імбир, який ми купуємо у супермаркетах за 90-100 грн/кг це вже перезрілий корінь із здерев’янілою шкіркою. Для східної кухні, включаючи японську, використовують більш молодий імбир, який має зовсім інший смак і структуру. У порівнянні — це як молода й стара картопля. Відповідно ціна на молодий корінець у кілька разів вища, до 20 дол./кг, але при цьому він має досить невеликий термін зберігання — до семи днів. Відповідно його потрібно вирощувати недалеко від місця реалізації.

Тут і з’являється сенс культивування імбиру в Україні в теплицях. Імбир досить невибаглива культура. Головне  забезпечити їй тепло, легкий, але в той же час живильний ґрунт, полив і необхідне живлення.

У нашій країні для культивування імбиру можуть підійти старі теплиці, скляні або плівкові, навіть без опалення, які використовували для вирощування інших культур не раціонально, але і розбирати їх шкода.

Процес вирощування займає 8-10 місяців, в залежності від температурних умов. Починають пророщувати імбир у лютому, а збирають у жовтні.

У Німеччині спочатку імбир пророщують до появи зелених пагонів у теплих підсобних приміщеннях. У цей період рослині потрібно тільки тепло і волога, а світла зовсім не потрібно. Із появою зелених паростків рослини переносять до теплиці на світло, але при цьому рослинам не потрібно багато світла. І тому цю культуру можна вирощувати як ущільнюючу.

Також імбир можна вирощувати у міжсезоння між оборотами основних культур.
У теплицях імбир вже вирощують у Греції, Іспанії, США, Канаді, в Україні — поки ще ні.
«Якщо постаратися і знайти постійних покупців, наприклад, серед ресторанів, то тепличне вирощування імбиру може бути досить прибутковим бізнесом і в Україні», — стверджує О. Гончаров.

Повідомляє Пропозиція

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.