Селянська родина з 10 осіб заробляє гроші на вирощуванні особливого сорту картоплі, отримуючи при цьому дохід в 35 млн доларів на рік. При цьому вони виробляють близько 20000 тонн цієї культури.

Джітеш Патель, голова сім’ї в селі Долпур-Кампа (Індія) буквально перевернув життя своє і своїх родичів. Завдяки науці він почав вирощувати картоплю сорту Леді Розетта. Даний сорт використовується при виготовленні картопляних чіпсів і вафель.

Сьогодні фермер і його сім’я заробляють мільйони, поставляючи свою продукцію провідним виробникам чіпсів, таким як Balaji і ITC. Займається Патель вирощуванням цієї сільськогосподарської культури вже понад 26 років. 

Почалася ця історія з вирощування Леді Розетти на земельній ділянці, що займає площу всього близько 10 акрів ще в 2007 році.  «Оскільки врожай був дуже високим, я вирішив залучити до свого заняття всіх членів моєї сім’ї. Сьогодні ж ми на 100% займаємося вирощуванням картоплі Леді Розетта на земельній ділянці площею близько 1000 акрів», – розповідає фермер.

Експерти в галузі картоплярства підкреслюють, що попит на даний сорт може суттєво зрости, оскільки виробникам картопляних чіпсів необхідні постійні поставки високоякісної картоплі, якою Леді Розетта якраз і являється.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.