Іван Гергардт із Берегового, що на Закарпатті на власному господарстві має виноградник та теплицю. Для обігріву теплиць чоловік навчився сам виробляти біогазові генератори.

Екологічне паливо отримує з перегною – сировину бере задарма у сусідів.

Прогресивний господар використовує отримане паливо не лише для утримання господарства, але й для власних побутових потреб – на кухні готує на ньому їжу. Додатково отримує ідеальне, за його словами, добриво для рослин.

Пан Гергардт стверджує, що в Україні є всі передумови для того, аби в приватному секторі домогосподарств взагалі не використовувати імпортний природний газ.

На виробництві генераторів мешканець Берегового не зупинився. Також пан Гергардт навчився закачувати біогаз за допомогою компресора в переобладнаний ним самим паливний бак власного автомобіля «Волга».

Виготовлення альтернативного палива набирає популярності серед фермерів та великих агрокомпаній. Нині в Україні працює 22 великих біогазових заводи й ще декілька невеликих установок. Натомість в країнах Євросоюзу таких підприємств понад 15 тисяч. Лише Німеччина виробляє щороку понад 2 млрд кубічних метрів біогазу.

Повідомляє Аgroreview

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...