Bcecb04cbeabc3250903d7a0a2fb4391

Перший український сільськогосподарський кооператив (ПУСК) протягом 2019 року майже втричі збільшив обсяг постачання мінеральних азотних добрив українським аграріям.

Так, у 2018 році було поставлено 17 тисяч тонн, а у 2019 році — 47,7 тисяч тонн, 35,6 тисяч з яких — прямі поставки з-за кордону.

Селітру, карбамід, КАС, сульфат амонію та нітроамофоску ПУСК постачав до України з Литви та Туреччини.

Вперше у 2019 році вдалось налагодити постачання карбаміду з Румунії. У квітні минулого року до Миколаївського порту надійшла перша партія добрив з цієї країни.

За словами виконавчого директора кооперативу Олександра Буюклі, такого результату вдалось досягти завдяки довірі до ПУСКу іноземних постачальників та українських аграріїв, яка у свою чергу базується на вчасному виконанні взятих на себе зобов’язань.

«З виробниками добрив вдалось встановити хороші партнерські відносини. Але найголовніше — це налагодження роботи з митницею. Після приходу нової команди питань з розмитненням товару, як це було раніше, не виникало. Всі необхідні документи — висновки лабораторії, декларації — отримуємо протягом кількох днів. Логістика також налагоджена, вдається вчасно постачати добрива нашим аграріям. Зараз налагоджуємо роботу з вітчизняними виробниками добрив», — зазначив О.Буюклі.

Повідомляє Пропозиція