5c348ee172700444028805 696x391

У поточному році поставки української курятини за кордон сягнуть 450 тисяч тонн. Такий прогноз озвучило Міністерство сільського господарства США.

За даними американців, у 2019 році Україна експортувала 400 тисяч тонн курятини. Таким чином, за рік поставки українського продукту за кордон виростуть на 12,5%, прогнозують в Мінсільгоспі США.

Українські кури стають дедалі популярнішими за кордоном. На столичних ринках за крильця просять від 30 гривень, за кіло філе – до 99 гривень.

“Зараз продажі трішки  впали, тому що мабуть після нового року понаїдалися”, – скаржиться продавщиця Людмила. І нахвалює асортимент: “Домашня, фермерська курка, яка добре вигодовується. Якісне м’ясо. Я думаю, що 79 гривень за кілограм – це пристойна ціна для такого якісного продукту”.

Хоча наша країна стабільно входить в десятку експортерів м’яса птиці в світі, в самій Україні стратегічний продукт виявляється не таким вже й доступним.

“Те, що ми зараз активно орієнтуємося на експорт, це має і свої переваги, і свої недоліки. Причому недоліки ми відчуваємо набагато гостріше. Зовнішня ціна диктує внутрішню ціну”, – зазначають експерти.

Простіше кажучи, ми їмо дорогу курятину, оскільки багато її експортуємо. Адже виробникам немає сенсу продавати всередині країни м’ясо птиці дешево, коли це ж м’ясо можна продати за кордоном значно дорожче.

Повідомляє Аgroreview