Неформальна Кернська група СОТ об‘єднує країни, які виступають за поглиблення лібералізації міжнародної торгівлі аграрною продукцією. І тут Україна зможе просувати власний інтерес, зазначає заступник міністра розвитку економіки – торговий представник України Тарас Качка.

Про те, що 23 січня Україна отримала статус спостерігача у Кернській групі (The Cairns Group), повідомив Тарас Качка, заступник міністра розвитку економіки – торговий представник України.

«Неформальні групи в рамках СОТ є надзвичайно важливими для переговорів і формування позиції. Оскільки ми входимо у фазу активного реформування СОТ, то маємо бути активними, будувати коаліції і просувати власний інтерес у глобальній дискусії щодо міжнародної торгівлі», – зазначив Тарас Качка.

«Вирішення проблем в торгівлі сільськогосподарською продукцією – ключ до подолання кризи СОТ. Ми поділяємо позицію держав-учасниць Кернської групи і раді, що члени групи підтвердили наш статус спостерігача», – зазначив Тимофій Милованов у своєму зверненні до учасників засідання.

Тимофій Милованов також наголосив, що зменшення обсягу шкідливих для торгівлі субсидій – в інтересах України, тож наша країна приєднується до зусиль Кернської групи в просуванні цього питання у порядку денному СОТ.

Подія СОТ відбулась у рамках щорічного засідання Всесвітнього економічного форуму.

До інформації: Кернська група (Сairns Group) – група країн, експортерів аграрної продукції, до якої входять: Аргентина, Австралія, Болівія, Бразилія, Канада, Чилі, Колумбія, Коста-Ріка, Гватемала, Індонезія, Малайзія, Нова Зеландія, Пакістан, Парагвай, Перу, Філіппіни, ПАР, Таїланд, Уругвай та В’єтнам.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...