Виставити свою продукцію на престижній міжнародній виставці фруктів Fruit Logistica, що відбудеться у столиці Німеччини 5-7 лютого, збирається грибна ферма Nature Green із Закарпаття.

Розташована майже біля україно-угорського кордону, в селі Концово Ужгородського району, ферма вирощує японський лікувальний гриб шиїтаке (Shiitake mushroom).

Справи йдуть непогано, цього року вдалося розширити виробничі площі – з 2,5 до 3,5 тис. м², розповідає Вінченцо Саленто, керівник відділу продажів Nature Green.

Замовники на продукцію знаходяться не лише в Україні, але й в європейських країнах. Тож грибна ферма вирішила розширити асортимент, взявшись за вирощування інших видів екзотичних для наших країв грибів: Pom Pom, Shimeji та King Oyster. Але спочатку вирішили продемонструвати свою продукцію на престижній виставці, аби розшири коло замовлень.

Як відомо, вартість одного кілограма японського гриба шиїтаке в торгівельних мережах сягає 250 гривень за кілограм. Цей японський гриб вважається лікувальним. На Сході його використовують як антивірусний та протизапальний засіб, також шиїтаке допомагає стабілізувати тиск. На смак схожий на білий гриб зі злегка відчутним гострим присмаком.

Повідомляє Landlord