Picture2 Dlja 70 Nashih So 350531 P0

Корпорація PepsiCo заявляє, що на 100% забезпечить відновлюваною енергією всі свої виробничі потужності в США, оскільки прагне виконати зобов’язання щодо переходу на чисті джерела електроенергії і скорочення викидів на 20% до 2030 року.

На виробництвах напоїв Pepsi, Tropicana і Gatorade в Каліфорнії вже встановлені сонячні панелі. Крім того, у 2018 році 76% потреб в електроенергії PepsiCo Mexico Foods було забезпечено за допомогою вітрової енергії.

«Зміна клімату, ймовірно, – найбільша проблема, що стоїть перед нашою продовольчою системою, – заявив директор з питань сталого розвитку PepsiCo Саймон Лоуден. – Ми розуміємо, що на нас лежить велика відповідальність за пом’якшення наслідків зміни клімату. Це стосується всього виробничо-збутового ланцюжка: від видобутку і вирощування зернових культур до розподілу і виходу на ринок».

Компанія встановила сонячні панелі на семи об’єктах виробництва в США. PepsiCo планує оформити кредити на відновлювану енергію, сертифікати сонячної або вітрової генерації також і на інших об’єктах. Компанія має намір укласти нові угоди про покупку джерел електроенергії і контракти на фінансування електростанцій.

Очікується, що в 2020 році перехід компанії PepsiCo на відновлювану електроенергію в США призведе до зменшення викидів парникових газів на 20% у порівнянні з рівнем 2015 року.

Повідомляє EcoTown