Сполучені Штати Америки приєднуються до світової акції висадки дерев для порятунку планети.

Про це заявив Дональд Трамп у Давосі, на Всесвітньому економічному форумі.

Три роки тому Трамп оголосив про вихід США з Паризьких угод щодо клімату. Тоді він називав екологічні проблеми надуманими та вказував, що США не буде гальмувати розвиток економіки через страхи екологів.

Проте зараз його думка змінилася. Дональд Трамп визнав проблеми екології та озвучив своє рішення: екологію слід рятувати через інновації, а не знижуючи рівень споживання. Зокрема потрібно шукати баланс між економікою та екологією. Трамп також зазначив, що людям зовсім не обов’язково, рятуючи планету, знижувати рівень споживання та скорочувати виробництво. До вирішення даної проблеми слід підійти з протилежного боку: споживання стимулює економіку, яка створює можливості для розвитку інновацій, що врятують людство.

Президент США навів багато прикладів, коли винаходи рятували мільярди людей. Наприклад, вакцини та пеніцилін. Трамп запевнив, що науковці незабаром запропонують порятунок. Тому Америка планує й далі розвивати економіку й брати найкраще від технологій, а не тікати від них.

На доказ своїх слів Трамп наголосив, що Америка вже три роки власним прикладом демонструє світові переваги політики, спрямованої на захист інтересів простих робітників, а значить – на зростання економіки.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...