Пандероза, пасифора, питахайя – не просто чудернацькі для українського споживача назви, але й фрукти, які вирощує Валерій Прокоф’єв – відомий на весь Миколаїв фермер.

Свої екзотичні рослини він вирощує вже 15 років.

Рослини у садівника всюди: в горщиках, діжках і навіть склянках. Звісно, все це в теплиці, оскільки більшість рослин – люблять тепло й вологу.

Валерій Прокоф’єв розповідає: захопився вирощуванням екзотичних фруктів, коли занедужав. Власне, садівництво й допомогло відновити здоров’я. Спочатку спробував вирощувати інжир і гранат. Обидва екзоти не лише прийнялися, але й згодом дали плоди. Тож надихнули пана Валерія на нові експерименти. Нині в садівника є рослини, про які пересічні українці навіть не чули.

“Пандероза, пасифора, ананас, питахайя”, – перераховує Валерій Прокоф’єв.

Теплицю садівник збудував власними руками. В холодні часи екзоти ростуть тут, а в теплий період власник виносить їх на вулицю. Секрет догляду за тропічними екзотами досить простий, каже садівник: багато вологи. Чим більше поливаєш, тим кращі врожаї збираєш.

“Кілька років тому я з одного дерева знімав до 7 урожаїв на рік”, – ділиться Валерій.

Також ще один секрет садівника – обрізання гілок, які відплодоносили. Валерій Прокоф’єв стверджує: в Україні можна виростити будь-який екзотичний фрукт. Навіть на підвіконні. 

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...