Про результати засідання Німецько-українського аграрного комітету, що нещодавно відбулося в Берліні, повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Зокрема, сторони зупинилися на стані реалізації двосторонніх проєктів. Серед них – і цікавий трирічний проєкт з контролю в напрямку органічного виробництва. Зокрема, німецькі аграрії беруться навчати українських інспекторів. Тарас Висоцький подякував німецьким партнерам за підтримку органічного землеробства, яку вони здійснювали й раніше.

“У рамках німецько-українського агрополітичного діалогу плануємо робити фокус на трьох темах: розробка методики для збору аналітичної інформації в сфері АПК, яка дозволить приймати більш ефективні політичні рішення; обмін досвідом з функціонування державної установи, на кшталт, Державного земельного фонду, який діє в Німеччині, та реформа лісової галузі”, – повідомив Тарас Висоцький.

Також Висоцький відзначив подальшу взаємодію в напрямку двосторонньої торгівлі та підтримки експорту української сільгосппродукції, перш за все малих виробників з наголосом на продукцію садівництва.

Сторони також зупинилися на пріоритетності розвитку сучасних технологій: автоматизації та штучного інтелекту, а також обговорили  питання розвитку сільських територій та захисту довкілля.

Повідомляє Landlord